06.03.2020 r. DROGA KRZYŻOWA

Nabożeństwo drogi krzyżowej z udziałem naszej Wspólnoty odbyło się 6 marca w kościele św. Anny. Przygotowane na tę okazję rozważania odczytali Jola i Bartek, śpiewy poprowadziła diakonia muzyczna, zaś pozostali członkowie Wspólnoty włączyli się we wspólną modlitwę.

15.02.2020 r. MODLITWA WSTAWIENNICZA W SZPITALU

Jeśli ktoś z twoich bliskich przebywa w szpitalu i potrzebuje modlitwy wstawienniczej*, przyprowadź go do kaplicy Szpitala Zachodniego 15.02.2020 (sobota) w godzinach 15.00 – 17.00.
Jeśli Twój bliski nie może sam uczestniczyć w modlitwie, przyjdź sam i poproś o modlitwę w jego imieniu. A może Ty sam potrzebujesz modlitwy umocnienia i pocieszenia od Pana Boga w tym trudnym czasie? Poproś o modlitwę dla siebie, wyrażając konkretną prośbę, a osoby modlące się w twoim imieniu będą tę prośbę zanosić do Pana. Czytaj dalej

27.01.2020 r. KONFERENCJA – TOŻSAMOŚĆ ODNOWY

W poniedziałek 27 stycznia 2020 r. mieliśmy okazję wysłuchać konferencji “Tożsamość  Odnowy”, którą wygłosiła Ania Pliszka – świecki koordynator Odnowy w Duchu Świętym Diecezji Warszawskiej.

Na spotkaniu gościliśmy członków grup Odnowy z okolicznych miejscowości: m.in. z Błonia, Milanówka i Kuklówki. Grupa “Barka” z Kuklówki przybyła ze swoim księdzem opiekunem, który na zakończenie  podziękował Ani za wygłoszenie konferencji i udzielił zebranym błogosławieństwa. Po części “oficjalnej” udaliśmy się na herbatkę do parafialnej kawiarenki.

Poniżej galeria z tego wydarzenia
Czytaj dalej