11.05.2019 r. MODLITWA WSTAWIENNICZA W SZPITALU

Jeśli ktoś z twoich bliskich przebywa w szpitalu i potrzebuje modlitwy wstawienniczej*, przyprowadź go do kaplicy Szpitala Zachodniego 11.05.2019 (sobota) w godzinach 15.00 – 17.00.
Jeśli Twój bliski nie może sam uczestniczyć w modlitwie, przyjdź sam i poproś o modlitwę w jego imieniu. A może Ty sam potrzebujesz modlitwy umocnienia i pocieszenia od Pana Boga w tym trudnym czasie? Poproś o modlitwę dla siebie, wyrażając konkretną prośbę, a osoby modlące się w twoim imieniu będą tę prośbę zanosić do Pana.Modlitwa wstawiennicza, to nie czary czy bioenergoterapia ale spotkanie z Panem Bogiem żywym, prawdziwym, który ma moc uzdrawiać, przemieniać, pocieszać i napełniać pokojem, jeśli Mu tylko zaufamy i z wiarą podejdziemy do tej modlitwy.


*Modlitwa wstawiennicza, to modlitwa za innych, za konkretne osoby, które o tę modlitwę proszą ale też modlitwa w intencjach ogólnych za Kościół, parafię, wspólnotę, czy np. za wszystkich chorych i pracujących w naszym grodziskim szpitalu.
W modlitwie wstawienniczej nie tyle staramy się, przekonać Pana Boga aby nam pomógł ale stajemy się zewnętrznym znakiem zatroskania Pana Jezusa o cierpiącego człowieka. Wstawiennictwo jest modlitwą prośby, która bardzo przybliża nas do modlitwy Pana Jezusa. To On jest jedynym wstawiającym się u Ojca za wszystkich ludzi.

Więcej na temat naszej Diakoni Modlitwy Wstawienniczej można poczytać tutaj —-> DIAKONIA MODLITWY WSTAWIENNICZEJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *