Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym?

 

Czujesz się czasem zagubiony? Nie potrafisz nadać swojemu życiu właściwego kierunku? Szukasz sensu życia i śmierci? Szukasz prawdy Twoich dni, sensu ludzkiej pracy, ludzkich sił?

Czy spotkałeś w swoim życiu Boga? Osobiście, twarzą w twarz? Czy rozmawiałeś z Nim? Czy jadłeś z Nim śniadanie w barze, czy byłeś z Nim w kinie, na spacerze? Czy miałeś kiedyś niezbitą pewność, że jest, że słucha, że rozumie? Czy dotykałeś Jego szat, Jego ran? Czy stawałeś przed Nim jak przed królem, z wrażenia nie mogąc wykrztusić słowa? Czy może z niedowierzaniem patrzyłeś, jak schyla się, by poprawić Ci sznurowadło, i z miłością całuje Twoje stopy? Czy spotykałeś takiego Boga? Czy taki Bóg Ci się wydarzył?

ZRÓB KROK BY GO POZNAĆ – PRZYJDŹ NA REKOLEKCJE

Współczesny świat proponuje wiele dróg dochodzenia do szczęścia. Prawdziwe szczęście jest jednak w osobie Jezusa Chrystusa. REO pokazuje ogrom miłości Boga do człowieka, uczy odpowiadać na tę miłość i “otwierać drzwi swojego życia dla Chrystusa”.

Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać ale miłośc moja nie odstąpi od Ciebie. Iz 54:10

Rekolekcje są zaproszeniem by wciąż na nowo poznawać Syna Bożego, który przy każdym spotkaniu przemienia serce człowieka.

Jeżeli chcesz doświadczyć osobistego spotkania z Chrystusem Zmartwychwstałym – przyjdź na te rekolekcje.

 

 

TAK ! Jeśli chcesz poznać osobę Jezusa Chrystusa. Chcesz doświadczyć pokoju serca i głębi życia. Zaplanuj czas i zgłoś się już dziś, by znaleźć spokój i napełnienie mocą Świętego Ducha. W jaki sposób to osiągnąć? Czy jest to możliwe w XXI wieku? Czy tak jak przed 2 tysiącami lat tak i dziś można przeżyć realne spotkanie z żywym Chrystusem, doświadczyć mocy Jego Słowa zapisanego na kartach Biblii? Czy dziś człowiek może doświadczać głębokiego oczyszczenia swej duszy przed Bogiem? By się o tym przekonać udaj się na wyprawę razem z nami poza horyzont….

Wszyscy szczęścia pragną i za nim gonią;
Lecze niewielu je znajduje,
bo nie szukają tam gdzie ono jest…

św.Maksymilian Maria Kolbe