26.06.2023 r. ZAKOŃCZENIE ROKU FORMACYJNEGO

Spotkanie w plenerze, tańce i kiełbaski pieczone nad ogniskiem – zakończenie roku formacyjnego 2022/2023 miało wyjątkowy charakter.

Poniedziałkowy wieczór jak zwykle rozpoczęliśmy od udziału we Mszy Świętej, podczas której posługiwaliśmy, prowadząc śpiewy, czytając Słowo Boże i modlitwę wiernych. Po zakończeniu Eucharystii udaliśmy się do miejscowości Mościska, gdzie ugościli nas Anetka, nasza wiceliderka, oraz jej mąż Adam. Luźny i radosny (a momentami taneczny) klimat spotkania, gościnność gospodarzy, urok miejsca, w którym dane nam było spędzić ten wieczór – wszystko złożyło się na niezapomniany, wspólnie spędzony czas.

Rozpoczynający się okres urlopów nie jest oczywiście czasem odpoczynku od Pana Boga. W lipcu odbędą się dwa spotkania modlitewne zorganizowane z myślą o tych członkach naszej wspólnoty, którzy dołączyli do nas w czerwcu i mieli tylko kilka okazji, by spotkać się z nami na wspólnej modlitwie. Podczas wakacji rozpoczniemy też przygotowania do rekolekcji ewangelizacyjnych, które planujemy zorganizować jesienią. Niektóre osoby wezmą udział w rekolekcjach zamkniętych, wszyscy zaś będą mogli sięgać do fragmentu Słowa Bożego, który został wybrany na czas wakacji. Nowy rok formacyjny rozpoczniemy w pierwszy poniedziałek września – już teraz zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, która odbędzie się 04.09.2023 po wieczornej Mszy Świętej.

Fotorelację z zakończenia roku formacyjnego można obejrzeć na naszym Facebooku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *